6 травня 2022 року, в суботу ввечері, напередодні четвертої неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю про розслабленого Преосвященний Владика звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

З благословення Владики Юліана першу Літургію відслужив митр. прот. Тарас Мойсюк.

Його Преосвященству за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розтлумачив Євангельську розповідь про зцілення Спасителем розслабленого.

Преосвященний Владика зазначив, що приклад розслабленого навчає нас ніколи не втрачати надії на Боже милосердя та завжди пам’ятати, що Бог поруч, готовий допомогти та дбає про всіх, хто живе надією, вірою  та любить свого Творця.

“…Ми часто дивуємось чуду, яке відбулось в овечій купелі, не усвідомлюючи, що чудо продовжується і в сучасному Храмі, де чути Слово Боже й де ми зустрічаємось з Богом у Таїнстві Євхаристії”, –  наголосив Архіпастир.

Після відпусту Правлячий Архієрей привітав усіх із святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *