Учні Катехитичної Школи «Діти Божі» вивчають такі дисципліни:

Історія Старого Заповіту – охоплює період від створення світу і до пришестя Спасителя на землю. Діти вивчають древній зв’язок, або угоду Господа з людьми, за якою Бог підготував людей до прийняття обіцяного Спасителя.

Історія Нового Заповіту – період виконання обіцянки – пришестя на землю Спасителя, Єдиносущного Сина Божого, Господа нашого Ісуса Христа. Навчає про новий зв’язок чи угоду Бога з людьми, адже Ісус Христос прийшов на землю подолав гріх і смерть даруючи нам вічне блаженне життя з Богом через засновану Ним на землі святу Церкву.

Православний Катехизм і Молитвословлення – навчає настановлення в Православній Християнській Вірі, пояснює християнську науку для догоджання Богові і для спасіння душі, учні вивчають молитви, як правильно молитись, а також пояснення молитов.

Таїнства та обряди Церкви – навчає про сім Таїнств як священні дії через які тайним способом діє на людей Благодать Божа, а також різні чини, обряди, традиції і священнодіяння Церкви.

Історія Церкви Христової – навчає про формування, життя, розвиток та діяльність заснованої Спасителем Церкви після П’ятидесятниці і до наших днів.

Історія Української Церкви – навчає про започаткування, розвиток та життя Церкви на українських землях від найдревніших часів і до наших днів.

Церковний спів – учні вивчають піснеспіви: Божественної Літургії, Вечірні, Утрені, а також воскресні тропарі, церковні пісні, колядки, псалми.

Життя святих – навчає про життя та духовні подвиги святих угодників Божих, як достойний приклад для наслідування.

Християнське мистецтво – навчає про напрямки і стилі в християнській архітектурі та мистецтві.

Англійська мова – учні вивчають християнські вітання, молитви, біблійні тексти.

Основи християнської моралі – учні вивчають основні категорії етики в їх біблійному та богословському ракурсі.