8 листопада 2022 року в день вшанування пам‘яті Святого Великомученика Димитрія Солунського, в Кафедральному Соборі Преображення Господнього була звершена Божественна Літургія Святителя Іоана Золотоустого.
З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана Літургію очолив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: ієрей Дмитро Гром та диякон Назар Ягнич.
Звертаючись до присутніх зі словом проповіді митр. прот. Василь Мізюк привітав отця Дмитра та всіх іменинників з їх Днем Ангела.




