6 листопада 2022 року, у неділю 21-шу після П’ятидесятниці, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї відбулися богослужіння.
З благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Владики Юліана, першу Літургію звершив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужив ієрей Василь Деркач.
Другу Літургію відслужив благочиннй Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Андріан Ужитчак.
Після завершення богослужіння митр. прот. Василь Мізюк привітав ієрея Дмитра Грома з Днем Народження, яке він відзначав саме цього дня та з народженням дочки. Звертаючись до отця Дмитра, він передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та подарував святу просфору й букет квітів.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї була звершена Вечірня із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.





