14 листопада 2020 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю двадцять третю після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

З благословення Владики Юліана першу Літургію відслужив митр. прот. Василь Мізюк.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: прот. Тарас Мойсюк, прот. Василь Кушерський, ієрей Дмитро Лісецький та диякон Антон Трачук.

Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді на тему недільного зачала, в якій, пояснив природу одержимості.

“Коли воля людини повністю співпадає із волею злого духа, така людина стає рабом злого духа. Що може бути страшнішим за втрату волі – дару любові Божої?” – наголосив Єпископ Юліан.

Також Преосвященний Владика зазначив, що одержимість ізолювала людину від суспільства й від родини, але Господь знову дарує їй волю та повертає до спілкування з іншими. Архіпастир закликав вірних бути на сторожі чистоти власної душі та завжди перебувати з Богом, щоб не дати “духам злоби піднебесної” ні найменшого шансу на поневолення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *