10 листопада 2020 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, було звершено Архієрейську Божественну Літургію та Парастас за спокій душі спочилого Єпископа Іоана (Бойчука) у 9-тий день від дня його упокоєння.

Заупокійне богослужіння очолив Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: прот. Тарас Мойсюк; економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук; прот. Василь Кушерський та диякон Антон Трачук.

Богослужіння своїм співом супроводжував кліросний Хор Кафедрального Собору під керівництвом регента Сілкіної Ольги Вікторівни.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій окреслив життєвий шлях Преосвященного Єпископа Іоана, наголосивши на його діяльності на благо Коломийської Єпархії зокрема та Церкви Христової загалом. Також Правлячий Архієрей висловив співчуття родині спочилого Архіпастиря та подякував усім за спільну молитву.

Цього дня, згідно розпорядження Владики Юліана, поминальна молитва за спокій душі спочилого Єпископа Іоана лунала у багатьох храмах Коломийської Єпархії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *