31 жовтня 2020 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю двадцять першу після П’ятидесятниці, Керуючий Коломийською Єпархією звершив Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого.

З благословення Владики Юліана першу Літургію відслужив митр. прот. Василь Мізюк.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Микола Мазурак, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Лісецький та диякон Антон Трачук.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій, розповів про преображаючу силу Святого Письма, яке є Голосом й Одкровенням самого Бога.

Його Преосвященство закликав кожного бути плодючим грунтом, щоб від слухання Слова Божого приносити плоди праведності.

Також Правлячий Архієрей застеріг вірних від переймання чужих традицій, вірувань і звичаїв, які, на перший погляд, є нешкідливими і не несуть глибокого змістового значення, але які, насправді, містять у собі зле начало.

Після завершення Богослужіння Преосвященний Владика привітав ієрея Дмитра Лісецького з Днем Народження а усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *