6 вересня 2020 року, після тяжкої недуги, на 67-му році життя, відійшла у вічність добродійка Ганна Матвіївна Садов’як – дружина спочилого протоієрея Дмитра Садов’яка (1948-2015).

Тіло спочилої перебувало в Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, куди мали змогу прийти рідні, близькі та знайомі спочилої, щоб віддати їй останню шану і піднести свої молитви за її безсмертну душу.

З благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього були відслужені заупокійні богослужіння.   Їх звершили благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, благочинний Косівського благочиння митр. прот. Іван Близнюк, прот. Тарас Мойсюк та духовенство з Києва.

7 вересня 2020 року в Соборі Преображення відбувся Парастас.

8 вересня 2020 року був звершений Чин похорону.

Тіло покійної знайшло вічний спочинок на кладовищі села Шепарівці, Коломийського району,  в родинному склепі Садов’яків.

Хай Всемилостивий і Чоловіколюбний Господь  оселить душу раби Божої Ганни в місці світлім, у місці квітучіму, у місці спокою, де всі праведні перебувають!

Вічная пам’ять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *