10 вересня 2020 року, напередодні свята Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В день свята, Його Преосвященство, звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: прот. Тарас Мойсюк, прот. Андрій Лінкевич, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієрей Іван Венгрин та диякон Антон Трачук.

Після відпусту Архіпастир виголосив повчальну проповідь, в якій зазначив, що днів пам’яті Іоана Хрестителя в церковному календарі є багато. Це не випадково, адже Іоан Хреститель – це святий з особливою подвижницькою долею, неймовірною мужністю характеру та стійкістю у вірі.

“Проповідуючи покаяння, він підготував шлях для Спасителя та не боявся докоряти цареві, вказуючи на його гріх”, – зазначив Єпископ Юліан.

Також, розповідаючи про особу Іоана Хрестителя, який є взірцем істинного аскета, Правлячий Архієрей закликав вірних наслідувати його чесноти.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Святому Пророку, Предтечі і Хрестителю Іоану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *