29 серпня 2020 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю дванадцяту після П’ятидесятниці, Правлячий Архієрей очолив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Першу Літургію, з благословення Настоятеля Собору, очолив прот. Тарас Мойсюк.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Микола Мазурак, прот. Андрій Лінкевич та диякон Антон Трачук.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій детально розтлумачив недільне Євангельське читання, в якому йшла мова про Бога, як досконале Добро, про багатство на шляху до осягнення Царства Небесного та про виконання Заповідей Божих.

Його Преосвященство, навівши приклади життя багатьох святих, зазначив, що жоден із них не удостоївся Царства Божого за власні заслуги, виконання Заповідей, але тільки завдяки милосердю і любові Божій.

Також Єпископ Юліан наголосив, що багатство, як пояснюють Святі Отці і Вчителі Церкви Христової, не наближає і не віддаляє від Бога, лишень прив’язаність до нього, визначає стан нашої душі.

“Свого часу багато великих світу цього, а в майбутньому – святих, не привязуючись до благ матеріальних, творячи добрі діла й віддаючи свої багатства, рятували ближніх та спасали власні душі “, – наголосив Архієрей.

Після відпусту Преосвященний Владика привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, очолив вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *