28 серпня 2020 року, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Керуючому Коломийською Єпархією за святковим богослужінням співслужили: прот. Тарас Мойсюк; керівник Єпархіального відділу по зв’язкам з громадськістю та представниками влади в Івано-Франківській області прот. Василь Струк; прот. Андрій Лінкевич та диякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій зазначив, що два Богородичні свята розпочинають і завершують церковний рік.

“Різдвом Пресвятої Богородиці церковний рік розпочинається, а Її Успінням завершується. Це не випадково, адже початком спасіння людства стало народження Богородиці, через Яку прийшов у світ Спаситель. Її Успіння – це друга Пасха, підсумок Викупної Жертви Господа Ісуса Христа”, – зазначив Єпископ Юліан.

Також Архіпастир пояснив у чому різниця між смертю й Успінням та торкнувся іконографічних аспектів свята.

Далі Правлячий Архієрей привітав усіх присутніх із святом, а парафіянку Кафедрального Собору – Гаріпову Ірину Володимирівну із Днем Народження, яке вона святкує сьогодні, побажав їй Божого Благословення, міцного здоров’я та успіхів, відзначивши її постійну допомогу для головної Святині Єпархії та Єпархіального Управління. Його Преосвященство вручив Ірині Володимирівні Подяку Єпархіального Управління та букет троянд.

На завершення Керуючий Коломийською Єпархією подав присутнім своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, очолив вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *