2 травня 2020 року, в суботу ввечері, напередодні третьої неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

В неділю жінок-мироносиць, Його Преосвященство звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Тарас Мойсюк, ієрей Василь Деркач та диякон Антон Трачук.

Після прочитання Євангелії Преосвященний Владика звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про подвиг любові жінок-мироносиць, які безстрашно супроводжували Христа на Голгофу, були під час Розп’яття та перші удостоїлися почути звістку про Його Воскресіння.

Владика Юліан пояснив, що саме любов до Христа надала їм сміливості. Також Архієрей розповів про Святого Йосифа Аримафейського та Никодима, пам’ять яких згадується у третю Неділю після Пасхи – таємних учнів Господа, які піклувалися про погребіння їхнього Учителя.

В кінці богослужіння Правлячий Архієрей привітав присутніх жінок із Днем жінки-християнки, подякував їм за активне парафіяльне життя та побажав завжди перебувати в опіці Божій. За доброю, вже складеною, традицією, всім вручили білі троянди.

Ввечері цього дня у Кафедральному Соборі Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Воскресінню Христовому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *