15 березня 2020 року, у другу неділю Великого посту, вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Вечірню із Чином Пасії – зворушливого постового богослужіння, укладеного Святителем Петром (Могилою), Митрополитом Київським і Галицьким.

Правлячому Архієрею за вечірнім богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, прот. Тарас Мойсюк та диякон Антон Трачук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *