11 січня 2020 року з благословення Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в класі Катехитичної Школи «Діти Божі» відбулося спільне заняття та коляда викладачів та вихованців двох катехитичних шкіл: Катехетичної Школи «Діти Божі» й Катехитичної Школи Храму Святого Апостола та Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї.
Гості завітали з різдвяною сценкою, вінчуваннями та колядками.
Викладачі запропонували вихованцям поділитися своїм розуміння важливості події Різдва Христового. Цікавими були розповіді дітей про особливості святкування Різдва у їхніх сім’ях та родинах.
Далі було зачитано та обговорено Різдвяну історію «Вовк у Віфлиємі», яка мала глибокий морально-повчальний зміст та навчала того, як любов може змінити світ на краще.
Далі на діток чекало святкове частування.
На завершення зустрічі, всі спільно помолилися та ще раз прославили Народженого Спасителя колядою.






