Архіпастирське служіння в неділю 3-тю після П’ятидесятниці

20 червня 2026 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Пребраження Господнього міста Коломия, звершив Всеношну з Літією. В неділю  третю після П’ятидесятниці, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана, першу недільну  Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.…