20 червня 2026 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Пребраження Господнього міста Коломия, звершив Всеношну з Літією.
В неділю третю після П’ятидесятниці, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана, першу недільну Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.
Другу недільну Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого очолив Високопреосвященніший Владика Юліан.
Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Віталій Охрим, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Після прочитання Євангелії Владика Юліан звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Архієпископ Юліан привітав із Днем Народження благочинного Коломийського міського благочиння митр. прот. Василя Мізюка, яке він відзначав нещодавно.
Також Владика Юліан привітав протодиякона Антона Трачука із Днем Народження, яке він відзначав саме цього дня та вручив імениннику святу просфору й букет троянд.
На завершення Правлячий Архієрей привітав усіх зі святою неділею та із Днем батька і подав своє Архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Високопреосвященний Владика, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.

