27 травня 2026 року в Кафедральному Соборі Преображення Господнього, з благословення Владики Юліана, звершено Подячний Молебень з нагоди закінчення навчального року. За Молебнем молилися учні 8В та 9Б класів Коломийського ліцею №1 імені Василя Стефаника, разом зі своїми класними керівниками – Мойсюк Лесею Іванівною та Симотюк Анною Михайлівною, а також батьки та рідні школярів. Молебень…
