10 травня 2026 року, в неділю 5-ту після Пасхи – про самарянку, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, з благословення Владики Юліана, були звершені недільні богослужіння. Першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого очолив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужив ієрей Віталій Охрим та диякон Дмитро Вороневич. Другу недільну Божественну…
