27 серпня 2021 року, напередодні великого дванадесятого свята – Успіння Пресвятої Богородиці, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив святкову Всеношну з Літією. Правлячому Архієрею за величним богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Тарас Мойсюк та протодиякон Антон Трачук.…
