24 серпня 2021 року, в день відзначення 30-ї річниці відновлення Незалежності України, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, був відслужений Подячний Молебень. Урочисте богослужіння очолив Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан. Архіпастирю за богослужінням співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; економ…
