25 травня 2024 року, в суботу ввечері, напередодні четвертої неділі після Пасхи, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.
В неділю про розслабленого Архіпастир звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
З благословення Владики Юліана першу Літургію відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.
Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розтлумачив Євангельську розповідь про зцілення Спасителем розслабленого, зазначивши: “…Назва купальні “Дім Милосердя” виправдовує свою назву – Бог змилосерджується над розслабленим, проте зцілювальна сила йде не від стихії води, а від Джерела Милосердя – самого Бога”…
Архіпастир наголосив, що особливо зараз, в час війни, ми живемо надією на визволення від лютого ворога та сподіваємось, що Господь змилосердиться над над нами й пошле перемогу та справедливий мир: “У цій ситуації нам вкрай необхідно усвідомити, що чудо живе у середині нас, що молитва, віра й сподівання розслабленого отримує потенціал тільки від зустрічі з Живим Богом”.
Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією привітав усіх із святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.
В цей недільний день Владика Юліан привітав парафіянина Кафедрального Собору Віталія Онофрійчука з Днем народження та вручив йому святу просфору.
Також цього дня Архіпастир привітав парафіянку Собору, учасницю Архієрейського Хору Любов Панейко та парафіянку Ольгу Мігован з нагоди їх Днів народжень, які вони відзначали цього місяця та вручив пані Любові подяку Коломийської Єпархії, а пані Ользі унікальний молитвослов та букет квітів. Для іменинниць прозвучало многоліття.















