20 жовтня 2019 року в неділю 18-у після П’ятидесятниці, у день пам’яті Мчч. Сергія і Вакха були звершені недільні богослужіння.
З благословення Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, першу Божественну Літургію відслужив митр.прот. Василь Мізюк.
Другу Літургію очолив прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужили: прот. Василь Кушерський та диякон Назарій Ягнич .
Проповідь виголосив: прот. Тарас Мойсюк.
Ввечері цього дня духовенство звершило Вечірню з читанням Акафіста Ісусу Христу.


