10 січня 2024 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, дитячий вертеп Катехитичної Школи «Діти Божі» Кафедрального Собору Преображення Господнього, разом зі своїми наставниками ієреєм Василем Деркачем та Анною Симотюк, спільно з учасниками Архієрейського хору Кафедрального Собору під керівництвом регента Ольги Сілкіної, з колядою відвідали Коломийську філію ТзOВ «LEONI».

У святково прибраному холі заводу учасники вертепу представили для присутніх мистецьке Різдвяне дійство. Колядники виконали давні автентичні українські колядки. Діти також декламували духовно-патріотичні вірші, віншування та бажали якнайшвидшої перемоги та справедливого миру на нашій рідній землі.

Викладачі й вихованці Катехитичної Школи та хористи Кафедрального Собору колядували задля підтримки Збройних Сил України. Присутні радо відгукнулися на заклик долучитися допомогти українським військовим.

Керівники заводу щиро подякували колядникам за можливість ще раз опинитися в дивовижній атмосфері Різдва Христового.

На завершення святкового дійства для дітей та дорослих було приготовлене солодке частування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *