15 травня 2023 року, з благословення і стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в примішенні Актового залу Коломийського медичного коледжу ім. І. Я. Франка, відбулась Четверта інтелектуальна вікторина «Об’єднані Богом» серед команд катехитичних шкіл Коломийської Єпархії.

В цьогорічному інтелектуальному змаганні взяли участь вісім команд парафіяльних катехитичних шкіл Єпархії.

Команда «Діти Божі» Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї в першому турі здобула перемогу над командою «Промінь Світла» Храму Святої Тройці села Шепіт, Косівського благочиння.

У півфіналі «Діти Божі» перемогли команду «Неопалима купина» Храму Святої Тройці села Яворів, Косівського благочиння.

У фінальному двобої вони показали себе сильнішими у боротьбі з вихованцями катехитичної школи  «Насліддя Христове» із села Торговиця, Городенківського благочиння і таким чином здобули перемогу у четвертій інтелектуальній вікторині «Об’єднані Богом».

У перерві між турами старші сестриці Кафедрального Собору  Срібняк Орися та Кулик Марія пригощали  учасників інтелектуального змагання чаєм, солодощами та фруктами, які гостинно були приготовлені колективом медичного коледжу та працівниками Єпархіального Управління.

На завершення вікторини до присутніх звернувся Преосвященний Владика Юліан, який привітав переможців і учасників заходу, подякував членам журі, а також всім тим, хто найбільше долучився до проведення інтелектуальних змагань.

Подяки з рук Владики Юліана, серед інших, отримали: завуч катехитичної школи «Діти Божі» – ієрей Василь Деркач та викладач школи – Анна Михайлівна Симотюк.

Далі Преосвященний Владика Юліан вручив Дипломи переможцям та учасникам вікторини.

На завершення Керуючий Коломийською Єпархією вручив команді переможниці Кубок.

Дякуємо куратору катехитичної школи «Діти Божі» – Преосвященному Владиці Юліану, завучу школи – отцю Василю Деркачу, викладацькому складу та батькам учнів Катехитичної Школи за підготовку вихованців до участі у вікторині.

Щиро вітаємо наших переможців!

Діти Божі, бажаємо вам і надалі зростати у пізнанні Божественних істин та науки благочестя, через вивчення Святого Письма, Святого Передання, різних галузей богослів’я та активну, дієву участь у житті Церкви. Розвивайте у собі таланти, якими вас так щедро обдарував Ваш Небесний Отець, удосконалюйтесь в чеснотах, утверджуйтеся у вірі, примножуйте у своїх серцях любов. Божественна наука є міцним фундаментом для подальшого, уже дорослого життя, з його складнощами, випробовуванням та різноманітними спокусами, які набагато легше долати крокуючи разом з Господом. Будьте втіхою і гордістю для батьків, рідних та вчителів, добрим прикладом для однолітків, корисними для Церкви та нашої Держави.

Нових досягнень та здобутків на славу Божу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *