4 березня 2023 року, напередодні першої неділі Великого посту, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю, коли Церква Христова відзначає Торжество Православ’я – свято перемоги над усіма єресями та відновлення іконошанування, Архіпастир звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

З благословення Владики Юліана першу Літургію відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій пояснив, які етапи проходить душа людини в пошуках Бога і як відбувається її зустріч з Богом: “Шукати Бога  це є природнє прагнення людини. Його ми повинні шукати в Церкві, в словах Святого Письма та у власній душі й серці”.

“Кожен із нас має прийти до Бога, зробити свої висновки та утвердитись в переконанні того, що Бог є  нашим життям, нашою вічністю і нашим щастям. Не існує повноти щастя без Бога. Без Нього немає і змісту життя”, – наголосив Єпископ Юліан.

Під час богослужіння підносились молитви за перемогу України над російськими окупантами.

На завершення Архіпастир очолив Молебень Неділі Торжества Православ’я, після закінчення якого віруючі, за традицією, приклались до святих ікон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *