30 січня 2022 року в неділю 32-гу після П’ятидесятниці, з благословення Настоятеля Кафедрального Собору Преображення Господнього – Єпископа Юліана були звершені недільні богослужіння.

Першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив митр. прот. Тарас Мойсюк.

Другу Літургію звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.  Йому співслужив митр. прот. Яків Стефанюк.

Проповідь виголосив митр. прот. Василь Мізюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *