18 січня 2022 року, ввечері, напередодні величного дванадесятого свята – Хрещення Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Велике Повечір’я з Літією та Утреню.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Василь Деркач, ієромонах Осія (Лещишак) та протодиякон Антон Трачук.

Після Полієлею Його Преосвященство, помазуючи усіх присутніх освяченим єлеєм, привітав зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *