6 січня 2022 року, вечором, напередодні величного християнського свята – Різдва Христового, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив урочисту Всеношну, яка складається із Великого Повечір’я з Літією та Утрені.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Андрій Лінкевич, завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.

Після Полієлею Його Преосвященство, вітаючи присутніх на богослужінні із величним святом, помазував освяченим єлеєм.

Опісля, на подвір’ї Кафедрального Собору Преображення Господнього, традиційно відбулось відкриття Різдвяної шопки, біля якої Єпископ Юліан звернувся до присутніх з вітанням.

Цього року над встановлненням шопки працювали: митр. прот. Тарас Мойсюк, прот. Андрій Лінкевич з синами: Андрієм та Дмитром,  дяк-псаломщик Василь Мудько, паламар Дмитро Кармаліта, парафіяни: Богдан Угринчук, Василь Филипів, Василь Басараб.

На завершення у виконанні духовенства, церковнослужителів та богомольців лунали колядки і піснеспіви, які возвеличували Новонародженного Младенця Спасителя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *