14 квітня 2021 року в Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, після завершення Літургії Ранішосвячених Дарів, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав старшу сестрицю Собору Срібняк Орисю Флорівну з її Днем народження.
Його Преосвященству в цей день співслужили: благочинний міста Коломиї, митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Іван Венгрин, ієромонах Осія (Лещишак) та диякон Антон Трачук.
Звертаючись до іменинниці Владика розповів про велич церковного служіння до якого, за особливим промислом Божим покликані виняткові люди. Він відзначив, що пані Орися, будучи вибрана Богом нести послух старшої сестриці у Соборі, звершує його з усякою дбайливістю, охайністю і турботою, а також підкреслив, що іменинниця – справжня жінка християнка, молитовна, щира і добра людина з великим серцем і світлою душею.
На завершення своїх слів, Єпископ побажав їй багато років життя, кріпості душевних та тілесних сил, енергії і наснаги в служінні і житті.
Після привітань Архіпастир подарував Орисі Флорівні пам’ятну монету «Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України», ікону Богородиці та букет білих троянд.
Дякуючи Єпископу за слова вітання та подарунки, Орися Флорівна сказала, що щиро цінує увагу до її скромної персони та з Божою допомогою і надалі буде піклуватися про красу Храму.








