5 листопада 2020 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття і освячення нової ризниці.

За задумом та стараннями Владики Юліана вдалося через реконструкцію пристосувати вільну площу під ризницю, і вже з початку осені тривали роботи по підготовці нового приміщення.

Спочатку Архіпастир здійснив Чин освячення нового приміщення.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом, у якому найперше привітав священнослужителів із такою подією в житті духовної сім’ї Кафедрального Собору. Архіпастир наголосив на великій необхідності даного приміщення. Також Єпископ Юліан подякував усім благодійникам та клірові Кафедрального Собору за сприяння і допомогу в реалізації даного задуму, зокрема: митр. прот. Василю Мізюку, прот. Тарасу Мойсюку, прот. Андрію Лінкевичу, ієрею Івану Венгрину, диякону Антону Трачуку, Нагірняку Дмитру Дмитровичу, Кошуку Олександру Богдановичу з дружиною Вікторією, Гаріповій Ірині Володимирівні, Срібняк Орисі Флорівні, Кулик Марії Петрівні, Турецькій Світлані Романівні, Ваврик Наталії Василівні, Мудьку Василю Степановичу, Івасютину Василю Івановичу, Хрущу Андрію Васильовичу, Кулику Віктору Васильовичу, Мотруку Олексію Дмитровичу та Дядькову Богдану Дмитровичу.

На завершення Правлячий Архієрей подав присутнім своє архіпастирське благословення та побажав успіху у спільній праці для розбудови головної Святині Коломийської Єпархії – Кафедрального Собору Преображення Господнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *