26 травня 2020 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан відслужив Молебень до Пресвятої Богородиці, привітав відомого благодійника, підприємця, політика Богдана Миколайовича Станіславського із Днем Народження та нагородив його високою церковною нагородою.
Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук, прот. Тарас Мойсюк, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та диякон Антон Трачук.
ісля відпусту Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словом, в якому привітав Богдана Миколайовича із Днем Народження, побажав йому Господнього Благословення, сил і натхнення для подальших звершень та жертовного служіння на славу Божу та розвитку рідного краю. Його Преосвященство зазначив, що пан Богдан уособлює в одній особі яскраве поєднання багатьох талантів, які він використовує в повній мірі для служіння ближнім та користі Церкви Христової.
Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Владика Юліан нагородив Богдана Миколайовича Медаллю Архістратига Михаїла.
Завершилось богослужіння уставним Многоліттям.
Під час Молебню також молились: парафіяни Кафедрального Собору та рідні, друзі й колеги Богдана Станіславського.



