28 березня 2020 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, звершив Всеношну з Літією.

В неділю четверту Великого Посту, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святого Преподобного Іоана Ліствичника та Мученика Юліана Аназаврського, Його Преосвященство звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого, Архієпископа Кесарії Каппадокійської.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, ієрей Іван Венгрин та диякон Антон Трачук.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій наголосив, яке велике значення має віра в житті християнина. Також Правлячий Архієрей через повчання заспокоїв усіх, вказуючи, що у випробуваннях з нами Бог і нам немає чого боятися. Християнам необхідно горнутися до Христа, Його Святої Церкви, долати страх та берегти любов у собі.

В кінці Божественної Літургії відбулось привітання Преосвященного Владики Юліана з Днем Народження та Днем тезоіменитства.

Від імені духовенства та парафіян Кафедрального Собору Правлячого Архієрея привітав благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, який наголосив, яким важким є єпископське служіння, і з яким достоїнством Владика Юліан його несе. Також отець Василь підкреслив, що Архієрейське служіння Владики Юліана припало на час нових випробовувань, перед якими опинилася Церква Христова і свідомість кожного православного християнина. В цей час завдання Архіпастиря зберегти кожну овечку, захистивши від спокус сучасного світу. Після привітання отець Василь подарував Його Преосвященству святу просфору та букет білих троянд.

У свою чергу Владика Юліан подякував усім за щирі вітання та подарунки, зазначивши, що духовенство і вірні для нього – це велика Христова сім’я. Він цінує усіх, молиться за кожного і прагне, щоб усі були щасливі й тут на землі та осягнули Царство Боже після завершення земного шляху.

Опісля всі присутні на богослужінні отримали солодкі гостинці.

Цього дня Преосвященний Владика приймав чисельні вітання від духовенства та вірян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *