4 березня 2020 року, в середу першого тижня Великого посту, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив першу в цьому році Літургію Ранішосвячених Дарів Святителя Григорія Двоєслова.
Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, прот. Василь Кушерський та диякон Антон Трачук.
В кінці Божественної Літургії Преосвященний Владика Юліан, у співслужінні духовенства, відслужив Парастас за в Бозі спочилими християнами.





