13 червня 2026 року, напередодні другої неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношну з Літією.
В неділю, коли Церква Христова вшановує пам’ять всіх святих землі Української, з благословення Владики Юліана, першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив митр. прот. Тарас Мойсюк.
Його Високопреосвященство очолив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого. Йому за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Володимир Озарчук; ієрей Віталій Охрим; протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Дмитро Вороневич.
Після Євангельського благовістя Високопреосвященний Владика виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала.
На завершення Архієпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє архієрейське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.






