6 червня 2026 року, напередодні першої неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношну з Літією.
З благословення Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужив митр. прот. Микола Мазурак.
Архіпастир звершив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Віталій Охрим, протодиякон Антон Трачук; диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Після Євангельського благовістя Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала.
Після відпусту Його Високопреосвященство привітав присутніх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.










