14 березня 2026 року, напередодні неділі Хрестопоклонної, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия очолив Всеношну з Літією.
Архіпастирю за урочистим богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Іван Мацевко, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.
Під час служіння Літії Правлячий Архієрей благословив хліби, пшеницю, вино та єлей.
Після великого славослів’я відбулося винесення Хреста і поклоніння йому.








