14 березня 2026 року, напередодні неділі Хрестопоклонної, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия очолив Всеношну з Літією.

Архіпастирю за урочистим богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Іван Мацевко, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.

Під час служіння Літії Правлячий Архієрей благословив хліби, пшеницю, вино та єлей.

Після великого славослів’я відбулося винесення Хреста і поклоніння йому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *