28 лютого 2026 року, напередодні першої неділі Великого посту, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, звершив Всеношну з Літією.

В неділю, коли Церква Христова відзначає Торжество Православ’я – свято перемоги над усіма єресями та відновлення іконошанування, з благословення Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Святителя Василія Великого звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр.прот.Василь Мізюк.

Архіпастир очолив другу недільну Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

Архієпископу за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Віталій Охрим, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Дмитро Вороневич.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією виголосив повчальну проповідь.

Після відпусту  Його Високопреосвященство очолив Молебень Неділі Торжества Православ’я, після закінчення якого віруючі, за традицією, приклались до святих ікон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *