14 лютого 2026 року, ввечері, напередодні неділі М’ясопусної, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив святкову Всеношну з Літією.
У неділю про Страшний Суд з благословення Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.
Його Високопреосвященство очолив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Віталій Охрим, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Після Євангельського благовістя Архієпископ Юліан звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією привітав усіх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Владика Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.









