5 січня 2026 року, ввечері, напередодні величного дванадесятого свята – Хрещення Господнього, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Велике Повечір’я з Літією та Утреню.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.

Після Полієлею Владика Юліан, помазуючи усіх присутніх освяченим єлеєм, привітав зі святом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *