3 січня 2026 року, в суботу вечором, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан очолив Всеношне бдіння з Літією.

У Неділю перед Богоявленням, з благословення Владики Юліана, першу недільну Божественну Літургію відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.

Архіпастир звершив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архієпископу Юліану за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок, диякон Дмитро Вороневич, диякон Віталій Охрим та диякон Володимир Рибак.

Під час Божественної Літургії Правлячий Архієрей рукоположив у Сан Священика диякона Володимира Рибака.

Після Євангельського благовістя Владика Юліан виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала.

Наприкінці  богослужіння Архіпастир привітав ієрея Володимира із отриманням Таїнства Священства, подав йому батьківські настанови, побажавши бути достойним пастирем Церкви Христової та вручив святу просфору.

У свою чергу отець Володимир Рибак висловив вдячність Правлячому Архієрею за вділене Таїнство, слова повчання й настанови та вручив букет троянд.

На завершення Архієрей привітав присутніх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Високопреосвященний Владика, у співслужінні духовенства, очолив Вечірнє богослужіння напередодні Навечір’я Богоявлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *