8 січня 2020 року в день Собору Пресвятої Богородиці у Кафедральному Соборі було відслужено Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
З благословення Єпископа Коломийського і Косівського Юліана очолив богослужіння митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Василь Кушерський, ієрей Мирослав Пушкарук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Лісецький та диякон Назар Ягнич.
Після Євангельського благовістя митр.прот. Василь Мізюк зачитав присутнім Різдвяне Послання Єпископа Коломийського і Косівського Юліана.
Ввечері цього дня духовенство звершило Вечірню з читанням Акафіста до Пресвятої Богородиці.
