24 грудня 2025 року, вечором, напередодні величного християнського свята – Різдва Христового, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив урочисту Всеношну, яка складається із Великого Повечір’я з Літією та Утрені.
Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Тарас Мойсюк, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.
Після Полієлею Правлячий Архієрей, вітаючи присутніх на богослужінні із величним святом, помазував освяченим єлеєм.
В кінці богослужіння Високопреосвященний Владика звернувся до присутніх зі словами проповіді та привітав усіх зі Святим вечором.
На завершення у виконанні духовенства, церковнослужителів та богомольців лунали колядки і піснеспіви, які возвеличували Новонародженного Младенця Спасителя.







