29 листопада 2025 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношне бдіння з Літією.
В неділю 25-ту після П’ятидесятниці, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святого Апостола Андрія Першозванного, з благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого звершив митр. прот. Тарас Мойсюк.
Високопреосвященніший Владика Юліан очолив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Йому за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Василь Ужитчак, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Віталій Охрим.
Після прочитання Євангелії Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Владика Юліан привітав усіх зі святою неділею, іменинників – із Днем Небесного Покровителя та подав своє архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Його Високопреосвященство, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Святому Апостолу Андрію Першозванному.








