8 листопада 2025 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношне бдіння з Літією.

В неділю 22-гу після П’ятидесятниці, з благословення Владики Юліана першу недільну  Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.

Його Високопреосвященство Владика Юліан очолив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Архіпастирю за богослужінням співслужили:  митр. прот. Тарас Мойсюк, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок, диякон Дмитро Вороневич, диякон Андрій Прудивус та диякон Віталій Охрим.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала.

Після відпусту Владика Юліан привітав активну парафіянку Собору, солістку Архієрейського хору – Наталію Ваврик із Днем Народження, яке вона відзначала нещодавно та, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив її Благословенною Митрополичою Першосвятительською Грамотою, вручив святу просфору й букет троянд.

На завершення Правлячий Архієрей привітав усіх  зі святою неділею на подав своє архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Архієпископ Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *