18 жовтня 2025 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношне бдіння з Літією.
В неділю 19-ту після П’ятидесятниці, з благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив митр. прот. Тарас Мойсюк.
Правлячий Архієрей Коломийської Єпархії звершив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Високопреосвященному Владиці за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Ужитчак, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Віталій Охрим.
Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Владика Юліан привітав усіх зі святою неділею на подав своє архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Архієпископ Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.









