11 жовтня 2025 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношне бдіння з Літією.
В неділю 18-ту після П’ятидесятниці, з благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Владики Юліана першу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.
Правлячий Архієрей Коломийської Єпархії звершив другу недільну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Ужитчак, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Віталій Охрим.
Після прочитання Євангелії Високопреосвященний Владика звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Його Високопреосвященство привітав усіх зі святою неділею на подав своє архіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, Владика Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.









