5 жовтня 2025 року, у неділю 17-ту після П’ятдесятниці, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього відбулися недільні богослужіння.
З благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого звершив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужив митр. прот. Микола Мазурак, прот. Василь Кушерський та диякон Назар Ягнич.
Другу Літургію очолив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, ієрей Василь Ужитчак, протодиякон Антон Трачук, диякон Степан Мазурок, диякон Дмитро Вороневич та диякон Віталій Охрим.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, духовенство звершило Вечірню із читанням Акафіста до Господа Ісуса Христа.




