6 січня 2020 року, вечором, напередодні величного християнського свята – Різдва Христового, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив урочисту Всеношну, яка складається із Великого Повечір’я з Літією та Утрені.

Архіпастирю за богослужінням співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Тарас Мойсюк, прот. Іван Михайленко, ієрей Мирослав Пушкарук, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Лісецький, ієрей Іван Венгрин та диякон Михаїл Голіней.

Після Полієлею Преосвященний Владика Юліан, вітаючи присутніх на богослужінні із величним святом, помазував усіх освяченим єлеєм.

На завершення богослужіння вихованці Катехитичної Школи «Діти Божі», вітаючи всіх із святом, показали Різдвяне дійство з колядками та віншуваннями.

Далі, на подвір’ї Кафедрального Собору Преображення Господнього, традиційно відбулось відкриття Різдвяної шопки біля якої Владика Юліан звернувся до присутніх з вітанням. На завершення у виконанні духовенства, церковнослужителів та богомольців лунали колядки і піснеспіви, які возвеличували Новонародженного Младенця Спасителя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *