20 липня 2025 року в Неділю 6-ту після Пятдесятниці, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять Пророка Іллі, з благословення Настоятеля Собору – Високопреосвященнішого Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього були звершені недільні богослужіння.
Першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: ієрей Василь Деркач та диякон Назар Ягнич.
Другу Літургію очолив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, прот. Олексій Кравець (Київська Єпархія), диякон Стапан Мазурак та диякон Дмитро Вороневич.
Ввечері цього дня духовенство звершило Вечірню з читанням Акафіста Пророку Іллі.

