5 липня 2025 року, у суботу ввечері, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Пребраження Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю четверту після П’ятидесятниці, з благословення Настоятеля Собору – Владики Юліана першу Божественну Літургію Cвятителя Іоана Золотоустого звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.

Архіпастир очолив другу Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого. Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, прот. Олександр Теліщак, ієрей Василь Деркач, ієрей Василь Ужитчак, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич, диякон Степан Мазурок та диякон Дмитро Вороневич.

Після прочитання Євангелії Владика Юліан звернувся до присутніх зі словом проповіді на тему недільного зачала.

Після відпусту Архієпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Високопреосвященний Владика, у співслужінні духовенства, звершив Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *